Porównanie preparatów na potencję: tabletki vs zioła

Opublikowano przez Redaktor

Zaburzenia erekcji odbierają radość z życia erotycznego i sprawiają, że mężczyźni z takimi problemami zdecydowanie mniej chętnie dążą do inicjacji seksualnej. Na rynku nie brakuje produktów, które – przynajmniej w teorii – skutecznie eliminują problemy z potencją. W dzisiejszym wpisie porównamy dostępne tabletki oraz preparaty ziołowe. Które z nich warto zażywać?

Jak działają tabletki na potencję?

Warto wiedzieć, że preparaty na potencję (z tej grupy) dobrze działają na układ krążenia. Skutecznie podwyższają drożność naczyń, dzięki czemu do członka napływa właściwa ilość krwi. To sprawia, że penis osiąga odpowiednią długość i wielkość. Trzeba podkreślić, że tabletki kupowane w sprawdzonych aptekach są bezpieczne dla organizmu.

Kto może przyjmować tabletki na potencję?

W tym aspekcie nie ma żadnych ograniczeń. Tabletki na potencję mogą być przyjmowane przez mężczyzn w każdym wieku. Dodatkowo, nie ma też znaczenia, jaka przyczyna powoduje zaburzenia erekcji – każda osoba z takimi problemami może spróbować je zastosować. Dobrze jest jednak skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o zażywaniu takich specyfików (jeśli nie są one na receptę).

Dlaczego warto stosować Maxigra Go?

Ten preparat – w formie tabletek – jest obecnie bardzo popularny. Wszystko dlatego, że skutecznie wywiązuje się ze swojego zadania. Lek powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, co skutkuje zwiększeniem napływu krwi do prącia w czasie podniecenia seksualnego. Producent gwarantuje, że efekt następuje już po 12 minutach od zażycia. Istotną informacje jest fakt, że Maxigra Go działa nawet do 4-5 godzin. Kluczem do sukcesu tego preparatu jest Sildenafil. To obecnie najczęściej stosowana substancja na zaburzenia erekcji. Warto dodać, że Maxigra Go jest lekiem dostępnym bez recepty – to oznacza, że każdy może go kupić w aptece bez konieczności wizyty u lekarza (chociaż w przypadku problemów z potencją warto zwrócić się w pierwszej kolejności właśnie do doktora pierwszego kontaktu).

Charakterystyka ziołowych preparatów na potencję

Ziołowe preparaty oparte na naturalnych składnikach – i pozbawione zbędnych chemikaliów -zdobywają coraz większą renomę. Wszystko dzięki recepturze, która pomaga mężczyznom z ich krępującymi problemami. Aby to było możliwe, trzeba jednak korzystać z produktów, które są dostępne w sprawdzonych aptekach – wtedy nabywcy mają pewność, że specyfiki zostały przebadane przed dopuszczeniem do sprzedaży i są w pełni bezpieczne.

Kto może stosować preparaty ziołowe na potencję?

Ziołowe specyfiki na zaburzenia erekcji są dostępne bez recepty (dzięki temu każdy może je kupić). To sprawia, że wielu mężczyzn nabywa je bez żadnej konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Nie jest to dobre podejście. Wszystko dlatego, że niektóre składniki takich preparatów – jak choćby miłorząb japoński – wywołują skutki uboczne i są na przykład niebezpieczne dla osób przyjmujących jednocześnie leki przeciwkrzepliwe. Zaleca się zatem, aby przed zakupem tych specyfików skonsultować się z lekarzem i powiedzieć mu o wszystkich dolegliwościach. To pozwoli wybrać odpowiedni lek czy preparat ziołowy na zaburzenia erekcji, który będzie skuteczny i nie będzie powodował dodatkowych skutków ubocznych.

Dlaczego warto stosować Permen King?

Preparat ziołowy Permen King składa się między innymi z buzdyganka naziemnego, który wyzwala pożądanie oraz poprawia wydajność seksualną. Żeń-szeń wywołuje oraz wzmacnia erekcję, a podwójna dawka L-argininy jest prekursorem tlenku azotu. Regularne przyjmowanie tabletek sprawia, że dana osoba jest w stałej gotowości do odbycia inicjacji seksualnej.